Що потрібно зробити, щоб вирватись із позиції junior та з гордістю написати в LinkedIn middle? Відповідаємо на ці запитання в статті та розбираємо ключові скіли розробника на кожному етапі. Для початку роботи на позиції Джуніора потрібні базові знання у своїй галузі та бажання навчатися.
Дополнительно: работа без посредников
Ми створюємо преміальні сайти та маркетингові рішення для девелоперів, і нам потрібен креативний дизайнер для роботи із соцмережами та рекламними матеріалами. Підхід, який використовується у величезній кількості проєктів. Розглянемо поняття наслідування, інкапсуляції та поліморфізм, у чому strong junior їх особливість та які проблеми вони вирішують. Які елементи є у класів, як вони взаємодіють, для чого вони використовуються, як допомагають робити нашу програму більш зрозумілою та простою до змін. На цьому етапі розглянемо структури даних, які використовуються в JS, такі як об’єкти, масиви, Map, Set. Розглянемо окремо кожну з них, наведемо приклади навіщо кожну з них використовують і які їх особливості.
А що далі? Куди зростати senior?
Як кожен з цих рівнів може визначити вашу подальшу кар’єру та чому варто докласти зусиль для переходу на новий рівень? У цьому розділі студент створить сайт для роботи з базою даних, створеною у попередньому розділі. Навчиться створювати сторінки для перегляду даних із БД, створення/редагування/видалення цих даних. Познайомитеся з 2D-фізикою, її властивостями та роботою з нею. Навчитеся створювати будь-які 2D-рельєфи, паралакс на бекграунді для створення візуального обману руху картки. Створите гонщика на суглобах для більш живого ефекту.
- Створите гонщика на суглобах для більш живого ефекту.
- Розробник із великим досвідом реалізації комерційних проєктів, який вміє закладати архітектуру (каркас) складної ІТ-системи.
- Крім того, Middle-розробник вміє взаємодіяти з іншими членами команди та користувачами, створюючи продуктивну та сприятливу робочу атмосферу.
- Після другого етапу студент переходить на навчання на реальному проєкті і стає повноцінним членом команди розробників та отримує можливість отримати комерційний досвід роботи з записом в резюме.
- Trainee – це стажер або початківець у сфері роботи, який отримує практичний досвід і навчається від досвідчених спеціалістів у певній галузі або компанії.
Как стать middle developer?
Незмінним залишається одне — в ІТ майже неможливо вичерпати себе та досягти стелі. Постійний розвиток, прагнення до крутих проєктів, драйвова команда, амбітні цілі та чітке розуміння їх втілення — це і є план реалізації власного професійного потенціалу. Однак це не привід розслаблятися та більше не ставити собі цілей.
IT-архитектор
- Підхід, який використовується у величезній кількості проєктів.
- Познайомитеся з 2D-фізикою, її властивостями та роботою з нею.
- У цьому розділі також передбачено декілька цікавих бонусних завдань, включаючи розгортання вашого додатка на будь-якому хостингу, як-от Heroku, Firebase, DigitalOcean та ін.
- На цьому етапі ви встановите редактор для безпосередньо розробки самих ігор, і додаткові пакети та ПК – для складання під смартфони та PC, познайомитеся з інтерфейсом, навчитеся створювати структуру проєкту.
- Починаючи з цього рівня, програміст може не лише самостійно працювати, а й вести проєкти.
Також побачите як працює один із важливих підходів у розробці ігор – візуальний обман. JuniorSpace – це платформа, спрямована на об’єднання молодих IT-фахівців та громадських організацій для створення команд, які розробляють інноваційні рішення в області інформаційних онбординг новачків технологій. Мета проєкту — створити сприятливе середовище для розвитку новачків у сфері IT, одночасно допомагаючи соціально важливим проєктам. Платформа пропонує різноманітні інструменти для співпраці та комунікації, такі як веб-сайт, телеграм-чат та соціальні мережі, і реалізує різні форми монетизації для забезпечення стійкості та підтримки проєкту. У розділі React, окрім базових завдань, є завдання із зірочкою, спрямовані на найамбітніших студентів, щоб зробити ваше навчання ще цікавішим і наповненим відчуттям подолання виклику. Можна довго дискутувати щодо того, скільки часу потрібно, щоб дістатися карʼєрних вершин.
Так, під час навчання з вами https://wizardsdev.com/ на зв’язку буде особистий куратор, що допомагатиме вирішувати організаційні питання, слідкуватиме за вашим прогресом та нагадуватиме про дедлайни по програмі. На етапі менторингу вам буде надано особистого ментора (практикуючого програміста) до якого ви будете звертатись за допомогою чи порадою, а також здавати завдання на перевірку. Це вже посада такого рівня, що про знання мов програмування можна і не писати, всі все розуміють. Junior розробник вже має базові знання та певний досвід у програмуванні, що дозволяє йому акумулювати навички та розвиватися в професійному середовищі. Ментор – це досвідчений розробник, який допомагає розібратися в складних питаннях, дає зворотний зв’язок щодо виконаних завдань і спрямовує в процесі навчання.